خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
bebeshop

ارتقا از 2.0.3.1 به 2.1.0.1

سلام 

من نسخه موجود در بخش دریافت را بصورت آپگرید روی نسخه فروشگاهم نصب کردم دومشکل داشت یکی خود فروشگاه بعد از آپگرید بصورت سفید میاد فقط چند لینک بالای صفحه اصلی بصورت انگلیسی میاد دوم اینکه وقتی بخش مدیریت می رم پسورد مدیریت که قبلا استفاده می کردم و مشکلی نداشت رو می زنم بالا وارد نشد که نشد من رمز رو فراموش نکرده بودم حتیب وقتی مجبور شدم فروشگاه را به نسخه قبلی آپگرید کنم با همون پسورد وارد مدیریت شد

چکار باید کنم تا در ارتقا این مشکلات پیش نیاد؟

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

مشکل عدم ورود به  پنل مدیریت در اپگرید ورژن 2.0.3.1 به 2.1.0.1 عموما به تغییراتی که در دیتابیس  ایجاد میشود برمیگردد و  درحقیقت اجازه دسترسی  کاربر ادمین تغییر میکند و لذا کاربر ادمین در ورود به  پنل مدیریت با مشکل مواجه میشود .

افزونه هایی برای اپگرید اپن کارت وجود دارد

Extensions - OpenCart Migration & Upgrade Tool

بهنگام اپگرید به ورژن بالاتر حتما به مشکل برخورد خواهید کرد که عمده انها ، قالب و  ماژول های  اختصاصی   که نصب شدهاند .

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.