خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

amirjun32

حذف قسمت های اضافی فرم ثبت نام نسخه 2

نمیدونم جای مناسبی انتخاب کردم یانه،به هرحال ببخشید یا تاپیک رو منتقل نمایید.

چون دیدم که بعضی از دوستان که سایتای دانلود دارن و نیازی به ادرس و این چیزا ندارن،تصمیم گرفتم ک اون قسمتای اضافی ثبت نام اولیه و هم صبت نام موقع خرید رو حذف کنم.

در این فرم(فقط قالب پیشفرض)  فقط نام،فامیل و ادرس ایمیل و رمز برای ثبت نام پرسیده میشه و بقیه گزینه ها کامل حذف شدن و به راحتی ثبت نام انجام میشه.کافیه فایل های ضمیمه رو توی گوشه دایرکتوری اکسترکت نمایید.

سوالی بود در خدمتم.

اینم یک نمونه که روی سایت خودم پیاده کردم.

کتابسرای دانش

open.zip

3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام تشکر

یه سوال فنی در راستای همین بحث

شما فرض کن فروشگاهی هم میخاد که محصولات پستی ارائه بده که نیاز به فیلدهای اصلی آدرس و تلفن و شهر و استان و... هست و هم میخاد محصولات دانلودی (خرید لینک) ارائه بده که در این حالت نیاز به همه فیلدهای گفته شده نیست؟آیا ماژول برای اینکه این نوع فروشگاه رو ساپورت کنه هست یا نه؟به صورتی که مشتری بتونه سوییچ کنه بین این دونوع خرید.یعنی وقتی فقط محصول پستی سفارش داد فلیدهای آدرس و .. بیاد ولی وقتی فقط محصول دانلودی سفارش داد فیلدهای آدرس و .. نیاد.حالت سومی هم هست که اگه هر دونوع محصول پستی و دانلودی رو سفارش داد همون حالت اول که آدرس و .. میخاد بیاد

اگه ماژول نیست راه حل ارائه بدید.می خوام همچین فروشگاهیی راه بندازم وخ وقته رو این فکر کردم

ویرایش شده در توسط savosh
0

لینک به ارسال

ثبت نام در سایت ارتباطی با خرید نداره

در محصولات دانلودی چون نیاز به حمل و نقل نیست بصورت پیشفرض ادرس حمل و نقل در مراحل تسویه حساب نمایش داده نمیشود.

اگه لازم باشه برای مشتریانی که بصورت مهمان ثبت نام میکنند هم احتمالا بشه همچین کاری رو انجام داد

با اضافه کردن کد به قالب  مراحل تسویه حساب  --- کد مورد نیاز رو میتونین از خود مراحل تسویه حساب استخراج  ;کنید . چیزی شبه اینه . اساتید اپن کارت بهتر میتونن راهنمایی کنند.

if (shipping required ){

2

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان

من کاربر جدید این انجمن هستم خیلی هم دوست داشتم کارم رو با گذاشتن یه مطلب خوب تو انجمن شروع کنم ولی مطلب گذاشته شده دوست عزیز (

@amirjun32) منو مجبور کرد که اولین پست این مطلب باشه به هر حال

ضمن تشکر از دوست خوبمون amirjun32 باید عرض کنم ویرایشی که توسایت خودتون برای حذف موارد اضافی ثبت نام انجام دادین اشتباه بوده

چرا که با نمایش خطای Undefined variable  به معنی متغیر تعریف نشده رو به رو هستین و همچنین با خطای Invalid argument supplied

برای رفع خطا به نظر من هرچه سریعتر اقدام کنید چون با نمایش خطا در سایت بعضی از مسائل امنیتی سایت رو در معرض نمایش قرار میدید

1

لینک به ارسال