خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
bebeshop

کار با گوگل کپچا

سلام دوستان

می خواستم ببینم باید لینک های اعلامی گوگل کپچا را در کدام سورس فایل و فرم  باید بگذارم چون کلیدها ی اعلامی رو در جای خود در تنظیمات گذاشتم ولی دو تا لینک را یکی در head و دیگری را در فرم باید بگذارم تا کار کنه لطفا نام و آدرس فایل ها رو بفرمائید. 

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

هنوز پلاگینی برای بخش ادمین و ثبت نام به صورت رایگان موجود نیست

0

لینک به ارسال
  • 1

با توجه به قیمت 70 هزار تومنی ماژول فوق که فقط هم برای ثبت نام هست فکر نمیکنم کسی حاضر باشه به غیر از شما تهیه کند

captcha

0

لینک به ارسال
  • 0

من دقیقا متوجه نشدم اما گوگل کپچا دو تا کیلید به شما میده یکی پابلیک و دیگری سکرت اینها رو در داخل تنظیمات فروشگاه بخش گوگل کپچا وارد کنید فرم نظرات مجهز به گوگل کپچا میشود

0

لینک به ارسال
  • 0

این دو کلید رو گذاشتم در جای مربوطه اما هنگام ورود کاربر یا فرم ثبت نام او یا ورود مدیر کپچا نمیاد پس چکار کنم که اونجاها بیاد تا ربات نتونه وارد بشه؟ آیا تو سورس فایلی باید تغییراتی انجام بدم آخه گوگل کپچا دو لینک اعلام می کنه که یکی رو در هد و دیگری را در فرم بگذاریم چیکار کنم؟

0

لینک به ارسال
  • 0

دقت کنید این فقط مختص فرم تماس با ما است و ارتباطی به ادمین یا ثبت نام ندارد 

0

لینک به ارسال
  • 0

ممنون مشاهده کردم حالا بخواهم اونو در تمام فرم ها داشته باشم چکار کنم اگر امکان نداره چه ماژولی رو نصب کنم تا کپچا در تمام فرم ها بوجود بیاد برای نسخه 2.0.3.1 لطفا لینک و نحوه نصبش رو بفرمائید.

0

لینک به ارسال
  • 0

شما نسخه تجاری که داخل کشور باشه و راحت بشه تهیه کرد سراغ دارید مثلا تو همین سایت بگذارید واسه فروش که بشه اطمینان کرد

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری