خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

Carla.Lander

خطای HTTP Error 504 - Gateway Timeout

این تاپیک پشتیبانی برای آموزش است

خطای HTTP Error 504 - Gateway Timeout
01/11/94 14:20
01/11/94 14:20

لطفا اگرهر سوال یا بازخوردی دارید اینجا ارسال کنید.

 

 

 

1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • مطالب مشابه

  • توسط Carla.Lander
    

   دلیل بوجود آمدن این خطا این است كه یكی از سرورهای وب در زمان مناسب پاسخی را از سرور دیگر دریافت نكرده است لذا بارگزاری صفحه مورد نظر به مشكل برخورد كرده است. این خطا می تواند به دلیل خاموش بودن یكی از سرور ها و یا عدم كار كردن مطلوب آن رخ دهد.
   راه حل چیست؟
   بوجود آمدن این خطا بیشتر وقت ها به دلیل مشكل در شبكه بندی بین سرورها و یا مشكلی بر روی سرور وب می باشد و این بدین معنی است كه مشكل در روی كامپیوتر كاربر یا ارتباط اینترنتی او نیست. هرچند این مشكل از جانب كاربر زیاد قابل حل شدن نیست اما كاربر می تواند موارد زیر را انجام دهد:
   1-صفحه وب خود را توسط فشردن كلید F5 و یا دكمه Refresh/Reload بازفراخوانی كنید. خیلی وقت ها یك ارتباط كم سرعت اینترنتی سبب بروز این خطا می شود كه با Refresh كردن صفحه مشكل برطرف می شود.
   2-به دلیل اینكه این خطا ، خطایی مربوط به سرورها است لذا این خطا بر روی هریك از كامپیوترهایی كه در تلاش هستند به آن صفحه دسترسی داشته باشند ایجاد خواهد شد لذا این شانس وجود دارد كه این خطا به مدیر سایت قبلا اعلام شده و مورد تحت بررسی باشد لذا می تواند بعد از مدتی صفحه مورد نظرتان را بازخوانی كنید.
   3-در صورتی كه برای دسترسی به صفحه مورد نظرتان عجله دارید لذا با مدیر سایت تماس حاصل نموده و مورد را پیگیری كنید.
   این پیغام خطا معمولا توسط وب سایت های بزرگ تغییر می یابد اما بطور معمول به یكی از شكل های زیر قابل مشاهده است:
   504: Gateway TimeoutHTTP 504  
 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر