خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
fido

خروجی اکسل با تمام جزئیات محصول

سلام دوستان

من از اپن کارت 1.5 استفاده میکنم و ماژول رایگانی که توی مخزن اپن کارت برای گرفتن خروجی از محصولات بود را دانلود و نصب کردم اما متاسفانه لینکی که برای دانلود محصول در بخش دانلود ها قرار دادم در جزئیات آن قرار ندارد ..

و همچنین هیچ اثری از تعریف دانلودهام توی فایل اکسل نیست :|||

من شدیدا به این موضوع احتیاج دارم چون کلا محصولاتم دانلودی هستن و امکان اینکه تعداد بالای 1000 محصول را دستی وارد کنم برام وجود نداره..

خواهش می کنم اگه راه حلی دارید راهنمایی کنید.

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

کاربر گرامی شما از کدام نسخه 1.5 استفاده می کنید ؟ (نسخه 1.5.6.4 استفاده می کنید)

شما می خواهید خروجی محصولات را برای کدام نسخه اپن کارت بگیرید؟(نسخه 2 اپن کارت)

برای ارتقاء از نسخه 1.5 به نسخه 2 از دیتابیس و فایلهای مسیر فروشگاه پشتیبان تهیه کنید سپس نسخه 2.1.0.1 را در همان مسیر روت فروشگاه انتقال بدهید....

دقت داشته باشید بهتر است قبل از ارتقاء

1- پشتیبان گیری از دیتابیس و فایلها را به طور کامل داشته باشید

2- در بخش مدیریت همه ماژول ها را غیرفعال کنید حتی ماژول های VQMOD

3- در بخش مدیریت قالب پیش فرش اپن کارت را برای سایت خود انتخاب نمایید

سپس اقدام به ارتقا نمایید

اگر صرفا می خواهید از محصولات پشتیبان بگیرید می توانید از طریق پنل هاست خود (cpanel) گزینه phpmyadmin را بزنید و در دیتابیس خود جداول مرتبط با product را فقط پشتیبان بگیرید

موفق و موید باشید

0

لینک به ارسال
  • 1

از چه ماژولی برای محصولات دانلودی استفاده میکنید .

پیشنهاد من :

۱.از قسمت ادمین اپن کارت و پشتیبان گیری ، قسمت محصولات یا دیتابیس مربوط به افزونه خودتونو (منظورم محصولاتی هست که اضافه کردین) ، پشتیبان بگیرید و در کامپیوتر خود ذخیره کنید

۲.از فایل پشتیبان یه کپی بکیرید و با نات پد اونو ویرایش کنید

و ببینید میتونید در همون قالب اطلاعاتتونو وارد کنید. بعد دیتابیس جدید رو ایمپورت کنید

اگه تونستید باحتمال ۹۰ درصد مشکلتون حل میشه

Sent from my thl T11 using Tapatalk

1

لینک به ارسال
  • 0

از پاسخ شما ممنون ولی اصلا سوال من این نبود.

من حدود 4000 تا محصول دانلودی دارم میخوام با استفاده از افزونه export/import ابتدا یک محصول به صورت کامل تعریف کنم و بعد اطلاعات 4000 تا محصول بعدی را توی فایل اکسل آماغده کنم و ایمپورت کنم..

حالا چندتا سوال

1. اصلا این کار امکان پذیر هست ؟

2. اگر میشه این کار را کرد، چطوری اطلاعات محصولات دانلودی خودم را توی فایل اکسل بپونجونم ، افزونه ای هست که این کار را برای من انجام بده؟

3. اگر روش بهتری برای وارد کردن مخصولات دانلودی در سایت وجود دارد لطفا راهنمایی کنی.. به علت اینکه تعداد اونها بالاست اصلا قادر به وارد کردن تک تک انها نیستم

لطفا سوال من رو متوجه بشید چون من اصلا نه قصد ارتقاء دارم نه .. فقط می خوام محصول تعداد بالا وارد سایتم کنم.

نسخه اپن کارتی که استفاده میکنم 1.5.5.1 هست

0

لینک به ارسال
  • 0

از هیچ ماژول خاصی استفاده نمی کنم و همون امکانی هست که خود اپن کارت به صورت پایه داره..

ماژول export /import که به صورت رایگان توی سایت اپن کارت هست برای گرفتن خروجی استفاده می کنم.. ترجیحا میخوام با اکسل این کار انجام بشه ... واقعا راهی نداره !!

0

لینک به ارسال
  • 0

وقتی میخواهید پاسخی بدهید کل ارسال رو نقل قول نزنید .بار پیشین  پست شما رو ادیت کردم و دلیل هم زدم اما توجه نکردین .این نقل قولهای طولانی باعث میشود تا موضوع گم بشود

با ماژول رایگانش نمیتونید و خیلی از اطلاعات رو نمیاره و باید به دنبال نمونه های تجاری باشین.البته فکر میکنم از بخش دیتابیس هم اطلاعات رو بشه برداشت که در اون مورد بنده کار نکردم و جناب قوچی مختصری اشاره کردن.

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری