خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
fns4565

درخواست راهنمایی برای دامنه سایت

من یه سایت جامع گردشگری شهر شیراز می خوام بزنم یعنی مثلا درباره صنایع دستی و یا سوغات شیراز و این چیزا .  واسه دامنه اش موندم اگه میشه راهنمایی کنید دامنه رو مثلا چند حرفی بزارم البته من چن مورد چک کردم که خوب بود ولی قبلا ثبت شده بود واسه همین اگه درباره ثبت دامنه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم .

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 2

کاربر گرامی

دامنه سایت یا نام سایت؟؟؟

1- نام سایت باید کوتاه و مشخص کننده هویت سایت باشد

2- استفاده از اعداد در سایت در شرایط خاص مناسب در غیر این صورت بهتر است از اعداد در نامگذاری سایت استفاده نکنید

3- در کاربری جدید اکثر سایت های جدید از مخفف کلمات سایت خوداستفاده می کنند .... به طور مثال TDIC  نام سایت tdic.ir مخفف یک کلمه بلند می باشد

4- هر چقدر نام سایت با کار مرتبط نزدیک تر باشه مخاطب بهتری خواهید داشت

5- بهتر است از دوستان و نزدیکان خود در خصوص نام سایت بپرسید شاید نظری که آنها بدهند نام خوبی باشد (دقیقا مثل وقتی که یک پدر می خواهد برای فرزند تازه متولد شده نام انتخاب کند همه اقوام یک پیشنهاد خاص دارند :emoticon-0115-inlove:

به طور مثال نام سایت = شیرازی   / شیزارهدیه shirazgift

موفق و موید باشید

2

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

از توجه و پاسخ شما سپاسگزارم ::emoticon-00155-flower::مورد پنجم تون عالی ::emoticon-00150-handshake:: بود . البته یکی از مشکلاتی که من دارم اینه که حتی اگه اسمی که طبق این شرایط باشه رو انتخاب کنم بازم میبینم که قبلا ثبت شده . مثلا من چن مورد دامنه برای آیفون تصویری سیماران تست کردم که همگی از قبل ثبت شده بودن . هر چند که خیلی سخته اسمی رو انتخاب کنم که مثل فیلم نت یه اسم مناسب واسه برند باشه .

ویرایش شده در توسط fns4565
0

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.