خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
Nashkoo

درج لینک ثبت شکایات در سایت برای دریافت نماد

باسلام
برای دریافت نماید یکی از الزامات "درج لینک ثبت شکایات در سایت " می باشد

نحوه این کار رو کسی می دونه چطوره؟ماژول داریم برای این کار؟

من خودم این فکر به نظرم رسیده که لینک "تماس با ما رو " رو بدم طرف تو فرم تماس با ما شکایتشو ثبت کنه ولی این کار یکم به نظر خودم نادرسته چون درخواست شکایت ها با سایر پیام ها قاطی میشه و نمیشه دقیق پیگیری کرد شکایت کسی رو

ممنون میشم اگه ماژول هست معرفی بشه یا راه حل دیگه ارائه بشه

Capture (1).JPG

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

کاربر گرامی شما می توانید

1- در بخش فوتر سایت خودتون یک ایمیل دیگر مثل private@mysite.com درج کنی در مقابلش بنویسی انتقال پیشنهادات و انتقادات کاربران

2- در بخش تماس با ما می توانی ایمیل فوق را قرار بدهی (کافی در فایل footer.tpl در مسیر قالب خودتون خط دستوری اضافه کنید که این ایمیل را نمایش بدهد)

3- از ماژول های رایگان پشتیبان کاربران استفاده کنید (لینک ماژولهای رایگان در سایت افزونه های اپن کارت)

موفق و موید باشید

1

لینک به ارسال
  • 0

از این روش برای حل این مشکل استفاده کردم

http://ended.ostaddvd.ir/ثبت-شکایات

از فرم سازهای اینترنتی برای این کار اضافه کردم

بدیدش اینه که اطلاعات خارج اپن کارت هست و باید بری تو اون سایت فرم ساز

0

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.