• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
Nashkoo

درج لینک ثبت شکایات در سایت برای دریافت نماد

باسلام
برای دریافت نماید یکی از الزامات "درج لینک ثبت شکایات در سایت " می باشد

نحوه این کار رو کسی می دونه چطوره؟ماژول داریم برای این کار؟

من خودم این فکر به نظرم رسیده که لینک "تماس با ما رو " رو بدم طرف تو فرم تماس با ما شکایتشو ثبت کنه ولی این کار یکم به نظر خودم نادرسته چون درخواست شکایت ها با سایر پیام ها قاطی میشه و نمیشه دقیق پیگیری کرد شکایت کسی رو

ممنون میشم اگه ماژول هست معرفی بشه یا راه حل دیگه ارائه بشه

Capture (1).JPG

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

کاربر گرامی شما می توانید

1- در بخش فوتر سایت خودتون یک ایمیل دیگر مثل private@mysite.com درج کنی در مقابلش بنویسی انتقال پیشنهادات و انتقادات کاربران

2- در بخش تماس با ما می توانی ایمیل فوق را قرار بدهی (کافی در فایل footer.tpl در مسیر قالب خودتون خط دستوری اضافه کنید که این ایمیل را نمایش بدهد)

3- از ماژول های رایگان پشتیبان کاربران استفاده کنید (لینک ماژولهای رایگان در سایت افزونه های اپن کارت)

موفق و موید باشید

1

لینک به ارسال
  • 0

از این روش برای حل این مشکل استفاده کردم

http://ended.ostaddvd.ir/ثبت-شکایات

از فرم سازهای اینترنتی برای این کار اضافه کردم

بدیدش اینه که اطلاعات خارج اپن کارت هست و باید بری تو اون سایت فرم ساز

0

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics