خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
javanstore

روش راه اندازی فروشگاه برای افراد آماتور

با سلام خدمت تمامی سروران گرامی خیلی ممنون میشم یه سری از دوستانی که با اپن کارت دارند کار میکنند برای من یا امثال من توضیح بدن که بعد از نصب فروشگاه ساز چطور باهاش کار کنیم من خودم به شخصه الان خیلی گیج شدم تو انجمن هم گشتم چیزی پیدا نکردم که کمکم کنه چند مثلا هست من اینجا اعلام میکنم هرکدام از دوستان بلد هستند کمک کنند ( من قبلا با فروشگاه ساز توماتوشاپ کار کردم به کاملی اپن کارت و زیبایی اپن کارت نبود ولی خیلی راحت میشد باهاش کار کرد با امید به اینکه این فروشگاه ساز هم بتونه برام راحت باشه )

اول اینکه ماژول ها رو از کجا باید دانلود کرد و آیا رایگان هستن ؟ 

دوم اینکه چطور نصب کرد آیا توضیحاتی داده شده ؟  به صورت مبتدی و کاملا پله به پله 

برای مثال من الان برای سایتم نماد اعتماد گرفتم نمیدونم چطور باید تو فروشگاه ساز اپن کارت قرار بدم  لطفا راهنمایی کنید 

سوم اینکه چطور میشه محصولات سایت تو همان صفحه اول نمایش داده بشه ؟ من چیزی تو پنل مدیریت ندیدم 

این آدرس سایت منه ببینید اشکال کار من کجا بوده  که محصول اضافه کردم ولی نمایش نمیده حتما باید از قسمت شاخه ها روی شاخه مورد نظر کلیک کنی تا تو صفحه جدید نمایش بده        

www.javanstore.ir

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

درود برشما

در مورد این بخش که ماژول ها و قالب ها چطور هستند بخشی رایگان هستند که در ادرس 

http://opencartcms.org/files شما میتوانید دریافت کنید بخشی هم تجاری هستن که انها هم در بخش فروشگاه قرار گرفته میشود 

در مورد اینکه چطور ماژولها را نصب کرد بسته به نوع ماژول داره و تعدای از انها از بخش مدیریت فروشگاه اپلود و نصب میشوند و تعدادی هم در روت هاست اکسترکت میشود

در مورد آموزش هم به زودی دو بخش آموزش و همچنین سوالات متدوال قبل از نصب ایجاد خواهد شد که البته از دوستان هم میتوانن در این امر صحیح باشن

در مورد نماد اعتماد هم : کدی که به شما دادن رو باید با ماژول HTML در قسمت فروشگاه خود جایگزین کنید

در مورد محصول هم فکر میکنم اشتباهی راهی را رفته اید لذا جهت برسی دسترسی بخش ادمین فروشگاه خودتون رو برای بنده پیام خصوصی کنید تا در اولین فرصت برسی کنم

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری