خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
Nashkoo

مشکل با ادیتور

با سلام
ادیتور نسخه 2.0.1.1 روی لوکال مشکلی نداشت ولی وقتی فروشگاه رو به هاست منتقل کردم لینک ها و عکس های آپلود شده رو نشون نمی ده و به آدرس کاراکترهای اضافی اضافه میکنه و نمیزاره لینک کارشو انجام بده.تو عکس نمونه هاش رو می تونید ببینید.

تو همه ماژول ها که ادیتور پیش فرض میاد اینطوره من مثلا تو قسمت درج محصول جدید تو قسمت "توضیحات" میخام عکس (عکس داخل توضیحات نه عکس خود محصول) یا آدرس بزارم کاراکترهای اضافی به لینک ها اضافه میکنه و نمی زاره عکس و آدرس دیده شن وقتی هم کاراکترهای اضافی رو تو incpect element پاک می کنم میاره عکس رو!

عکس های پیوست شده دقیق منظور رو می رسونه

ز7.JPG

ز5.JPG

زززز.JPG

زز.jpg

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 2

کاربر گرامی

اولا بهتر هستش از نسخه های جدید تر اپن کارت استفاده کنید(آخرین نسخه 2.1.0.1 هستش)

دوما  اینکه ادیتور نسخه 2 اپن کارت summernote هستش (که در پوشه admin می توانی محتویات اون رو پیدا کنی) (البته نسبت به ادیتور قبلی در نسخه 1.5 اپن کارت ckeditor مزایایی دارد ولی در کل کار کردن باهاش کمی سخت هستش )

در سایت اصلی summernote  می توانی نسخه جدید رو دانلود کنی و مشکلی که داری رو مطرح کنی

موفق و موید باشید

2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری