خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
Mahdi Pakzamir

مشکل در ارسال ایمیل برای ادمین ( تماس با ما )

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرض خسته نباشید 

وقتی در سایتم از بخش تماس با ما بخواهیم ایمیلی بزنیم و برای مدیر ارسال کنیم این پیغام رو نشون میده ممنون میشوم کمک کنین

Warning: mail(/var/log/php_mail.log): failed to open stream: Permission denied in /home/pcpakir/public_html/system/library/mail.php on line 164Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcpakir/public_html/index.php:98) in /home/pcpakir/public_html/system/library/response.php on line 12

با تشکر 

ویرایش شده در توسط Admin
اصلاح عنوان تاپیک
0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

smtp اصولی تر هست اگر مشکلاتی با تنظیم دارید باید از شرکتی که ازش هاست خریداری کردید مکاتبه کنید.

2

لینک به ارسال
  • 1

ممنونم که انقدر سریع جواب دادین 

من فکر میکنم مشکل از بخش ایمیل در تنظیمات فروشگاه باشه 

ممنون میشم یکبار کامل توضیح بدید که چطور باید گزینه هارو پر کنیم ( مثلا" ایمیل گووگل یا حتی ایمیل خود سایت )

1

لینک به ارسال
  • 1

در صورتی که پروتوکل ایمیل در قسمت تنظیمات / ویرایش فروشگاه ، "ایمیل " تنظیم شده باشد نیازی به پر کردن سایر گزینه ها نیست ولی در صورتی که از پروتوکل SMTP استفاده کنید باید هاست ، نام کاربری ، کلمه عبور و پورت سرویس SMTP خود را تنظیم کنید.

در حالت ایمیل ، ارسال از طریق دستورات  PHP  و توسط خود اسکریپت / اپن کارت انجام میشود ولی در حالت SMTP  ارسال ایمیل را به یک سرویس ایمیل مثلا گوگل واگذار میکنید

http://ipresta.ir/forum/topic/95-تنظیمات-smtp-و-ارسال-ایمیل/

گاهی اوقات ممکنه از سرور ایمیل ارسال نشه مثل سایت من و مجبور باشی از stmp برای اینکار استفاده کنی یعنی سرور شما که قابلیت ارسال ایمیل با تابع PHP mail رو پشتیبانی نمیکند اما برای اینکار باید تنظیماتی رو انجام بدید که به شرح زیر هست.

ابتدا به مدیریت فروشگاه خود بروید بعد به تب تنظیمات بعد از زیر تب اون ايميل رو بزنید با عکس زیر روبرو می شید که شامل تنظیمات stmp هست
روی دکمه رادیویی پارامترهای SMTP من را مقدار دهی کن. فقط برای کاربران حرفه ای
کلیک کنید بعد زیرش چندتا فیلد برای تنظیمات stmp داده شده که با استفاده از اطلاعات زیر کاملش کنید

تنظیمات SMTP برای گوگل (Google)

سرویس دهنده SMTP: این آدرس را وارد کنید smtp.gmail.com
رمزگذاری و درگاه: پورت گوگل برای ssl برابر است با 465 و پورت گوگل برای TLS برابر است با 587

تنظیمات SMTP برای یاهو (Yahoo)

سرویس دهنده SMTP: این آدرس را وارد کنید smtp.mail.yahoo.com
رمزگذاری و درگاه: پورت SSL یاهو برابر است با 465 از پورت TLS برای یاهو استفاده نکنید

تنظیمات SMTP برای لایو و هات میل (Hotmail و Live)

سرویس دهنده SMTP: این آدرس را وارد کنید smtp.live.com

رمزگذاری و درگاه: پورت SSL لایو و هاتمیل برابر است با 25 پورت TLS لایو و هاتمیل برابر است با 587

نکته های استفاده از smtp
1– بهتر است از SSL یعنی مورد اول استفاده کنید
2 – توجه داشته باشید که نوع پورت را با کد آن متناسب انتخاب کنید

قسمت کاربر stmp و کلمه عبور stmp :

در وارد کردن کاربرstmp توجه داشته باشید که نباید آدرس سایت ایمیل را بیاورید و فقط نام اکانتی را که وارد کردید رو بنویسید به همراه رمزش.

مثلا برای ایمیل presta-shop@gmail.com فقط presta-shop و پسورد را وارد کنید.

بعد از انجام این تغییرات ذخیره کنید و از قسمت بررسی تنظیمات ایمیل شما  یک ایمیل آزمایشی ارسال کنید ببنید درست کار می کند.  

2

لینک به ارسال
  • 1

برای حل مشکلاتتون بلافاصله پست نزنید ، گوگل جوابگوی بسیاری از سوالات هستش  .

The problem is that the webserver user is not able to write and/or read the mail log file. For a propper configuration:

باحتمال زیاد مشکل از تنظیمات پی اچ پی میل و دسترسی شما هستش که برای حل اون با پشتیبانی هاست باید تماس بگیرید.

ابتدا تنظیمات ایمیل رو بروی اس م تی پی قرار بدین و گزینه های لازمه رو وارد کنید و مجددا امتحان کنید . اگه ایمیل ارسال شد مشکل از تنظیمات هاست هستش با پشتیبانی هاست تماس بگیرید.

در غیر این صورت مشکل از جای دیگریست و باید بررسی کنید

لطفا نتیجه رو در تاپیک مطرح کنید

ویرایش شده در توسط Admin
حذف نقل قول طولانی
1

لینک به ارسال
  • 1

سلام

قبلا به همچین مشکلی برخورد کرده بودم ، از این طریق حل شد ، ( البته خیلی وقت گذاشتم و سرچ کردم تا مشکلو حل کردم) امتحان کنید  ، امیدوارم مشکل شما هم برطرف بشه

بنظرم در لوکال امکان ارسال ایمیل با استفاده از توابع PHP نباشه ، دقت داشته باشین

http://forums.openfa.com/thread-4731.html

این مشکل بیشتر مربوط به استفاده از SMTP هستش
وقتی هم که نوع ایمیل رو به Mail تغییر میدادم دیگه ایمیلی ارسال نمیشد که با جستجو مشکل رو حل کردم
برای این کار باید فایل mail.php رو در مسیر

system/library/mail.php | line 97

پیدا کنید و کد زیر رو

$header .= 'Content-Type: multipart/related; boundary="' . $boundary . '"' . $this->newline . $this->newline;

به کد :

$header .= 'Content-Type: multipart/related; boundary="' . $boundary . '"' . $this->newline;

تغییر بدین.
مشکل ارسال ایمیل از طریق Mail حل شد.

ویرایش شده در توسط Admin
استفاده از بلوک کد نویسی
1

لینک به ارسال
  • 1

سلام

با این حساب فایل هایی که تغییر دادین به حالت اول برگردونید.

مجددا بررسی کردم و تنها راه حل بیان شده برای خطای اول شما تغییر پرمیژن فایل phpmail.log توسط هاست هستش.

/var/log/phpmail.log

روش استفاده از SMTP در حقیقت روشی برای ارسال ایمیل بدون استفاده از phpmail هستش. خطاهایی که برای تنظیمات SMTP بیان کردین ، خطای عادی هستش ، از سرویس های دیگر ایمیل استفاده کنید

اپن کارت کامل هستش ، فقط تنظیمات هاست و برخی تغییرات باعث بروز خطا ها میشود ، کاری که انجام میشه بررسی خطا و رفع اون با اعمال تغییرات در هاست یا تغییر در کد هستش.

Sent from my thl T11 using Tapatalk

1

لینک به ارسال
  • 0

شماره خط  مسیر داده شد را برسی کنید و بببنید جریان به چه شکل است.همچنین اینکه از Php mail برای ارسال دارید استفاده میکنید ؟

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام همه این کارهارو انجام دادم حل نمیشه که نمیشه 

با هاستم هم تماس گرفتم میگن مشکل از ما نیستش !!

وقتی رو پروتکل ایمیل هست این پیغام خطا رو میده :

Warning: mail(/var/log/php_mail.log): failed to open stream: Permission denied in /home/pcpakir/public_html/system/library/mail.php on line 164Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcpakir/public_html/index.php:102) in/home/pcpakir/public_html/system/library/response.php on line 12

وقتی رو پروتکل SMTP هستش این پیغام خطا رو میده :

Warning: fsockopen(): unable to connect to ssl://smtp.gmail.com:465 (Connection timed out) in /home/pcpakir/public_html/system/library/mail.php on line 170Notice: Error: Connection timed out (110) in /home/pcpakir/public_html/system/library/mail.php on line 173

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام ممنونم که انقدر پیگیر هستین و جواب میدی

متاسفانه مشکل مکن حل نشد .حتی فایل اصلی اپن کارت هم جا به جا کردم و در آخر  باز هم همون پیغام رو روی پروتکل ایمیل میده ؟؟

Warning: mail(/var/log/php_mail.log): failed to open stream: Permission denied in /home/pcpakir/public_html/system/library/mail.php on line 164Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pcpakir/public_html/index.php:102) in/home/pcpakir/public_html/system/library/response.php on line 12

اینهم خط  164( فایل هم آپلود میکنم )  

فرمت فایل رو از php به txt تغییر دادم

mail($to, '=?UTF-8?B?' . base64_encode($this->subject) . '?=', $message, $header);

mail.txt

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری