خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
Poria Sobhanlo

مشکل در انتصاب محصول به دسته بندی

سلام دوستان. 

در زمان انتصاب محصول به دسته بندی به من این ارور رو نشون میده 

Notice: Undefined index: stock_status_id in /home/arsentcc/domains/arsentc.com/public_html/Products/system/modification/admin/model/catalog/product.php on line 131Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/arsentcc/domains/arsentc.com/public_html/Products/admin/index.php:80) in/home/arsentcc/domains/arsentc.com/public_html/Products/system/modification/system/library/response.php on line 12

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

This problem is actually listed in the "common problems" section of the installation instructions, but many users only seem to run into it when they start configuring their site after the initial setup. So here we go again:

This is commonly known as the "whitespace problem".

The error message typically looks something like

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /path/to/geeklog/public_html/config.php:581) in /path/to/geeklog/public_html/system/lib-sessions.php on line 180

(line numbers and file names may vary). The problem is that many editors seem to add additional blanks (spaces) and/or empty lines at the end of a file when you edit it. This so-called whitespace is then sent to the browser when the file is loaded and interferes with the header of a page that Geeklog tries to send to the browser, often causing problems such as login problems.

The fix is, obviously, to remove that whitespace from the file. Read the error message carefully. It says "output started at ..." followed by a file name and a line number. That is the file (and line) that you need to edit. Ignore the second file name - that is only a file that included the file that has the whitespace. The first file is the one you have to edit, not the second one.

Since the editor you've been using caused this problem in the first place, you should use another editor to fix the problem and remove the whitespace. See this and this forum thread for some recommendations for editors to use on Windows. Unix/Linux users can't go wrong with vi.

FAQ Manager » Common problems » Cannot modify header information - headers already sent by ...

2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط hamed15
      با سلام خدمت دوستان من بعد از نصب اپن کارت سایت به صورت صفحه سفید بالا اومد
      بعدشم پنل مدیریت با ارور زیرمواجه شده
      Notice: Error: Could not load template /home/arzanplu/domains/arzanplus.ir/public_html/admin/view/template/common/header.tpl! in /home/arzanplu/domains/arzanplus.ir/public_html/system/engine/loader.php on line 45 با تشکر از کمک شما
    • توسط Admin
      مشاهده فایل ماژول محبوب ترین کالا ها
      ماژول محبوب ترین ها کالاها
        روش نصب : محتویات درون بسته دانلودی را در روت هاست بازگذاری کنید سپس در مدیریت سایت در بخش ماژول ها ، ماژول را نصب کنید و سپس از بخش چیدمان موقعیت نمایش ماژول در صفحه سایت را مشخص کنید
      ارسالی Admin ارسال شده ۱۵/۱۰/۰۸ دسته افزونه های کاربردی آدرس مرجع پیش نمایش نوع ورژن  
    • توسط Admin
      ماژول محبوب ترین ها کالاها
        روش نصب : محتویات درون بسته دانلودی را در روت هاست بازگذاری کنید سپس در مدیریت سایت در بخش ماژول ها ، ماژول را نصب کنید و سپس از بخش چیدمان موقعیت نمایش ماژول در صفحه سایت را مشخص کنید
    • توسط shahriar
      سلام.به همه عزیزان.احترام.
      تازه واردم
      بنده قصد دارم در اپن کارت خودم منوی تو در تو تشکیل بدم و لی تو یه دسته میمونم
      ابتدا دسته بندی که در منو بالادیده میشه رو میسازم.مثلا منو تست ساخته شد
      حالا در دسته بندی جدید.من منوی تست ایکس رو میسازم میخوام بره زیر منوی تست اولی.خوب در دسته بندی میزنم تست و میره زیرش قرار میگیره.
      حالا من تست رو دارم و وقتی موس رو روش میبرم زیرش تست ایکس ساخته میشه
      تا اینجا مشکلی نیست
      حالا من میخوام منو تست ایگرگ بره زیر تست ایکس.ولی وقتی در ساخت دسته بندی رو میزنم تست ایکس اون منو زیر تست ایکس نمیاد
      در پنل ادمین میشه :تست<تست ایکس>تست ایگرگ.
      اما در سایت تست ایگرگ نشون نمیده
      چکار کنم نشون بده؟
      مرسی
    • توسط aligoli
      ایجاد، ویرایش و حذف دسته بندی در اپن کارت
      http://www.aparat.com/v/XGA5E
      در صورتی که پرسش یا مشکلی در این حوزه دارید در همین تایپک بپرسید پاسخ میدم.
    • توسط star4000
      با سلام من چند روز از راه اندازی فروشگاه نگذشته بود که بدون هیچکاری الان سایت این ارور رو میده:
      VQMod::bootup - ERROR - YOU NEED THE PHP "DOMDocument" EXTENSION INSTALLED TO USE VQMod
      مشکل از کجاست لطفا راهنمایی کنید                         
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر