خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

• 0
shahram_pc

نمایش داده نشدن کد html در ماژول html سفارشی

سلام.دوستان.

من می خواستم از اخبار متحرک در سایتم استفاده کنم.ماژول مناسبی نتونستم پیدا کنم.تصمیم گرفتم.از تگ <marquee > استفاده کنم.ولی تگ های html  توی سایتم تفسیر نمیشه.و اخبار متحرکم به نمایش در نمی یاد.کسی می تونه کمک کنه.!

html.png

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

کاربر گرامی شما می توانید از ماژول های خبر و یا وبلاگ استفاده نمایید

برای نسخه های 1.5.6.4 در سایت افزونه های اپن کارت اصلی ماژول های مختلفی هستند (به لینک زیر توجه کنید - دقت کنید بهتر است تصاویر و دموی هر ماژول رو با دقت ببینید)

لینک افزونه های رایگان وبلاگ و خبر در سایت افزونه های اپن کارت اصلی

و همچنین ماژول های تجاری هم موجود هستش که امکانات بیشتری رو در اختیار شما قرار می دهد (بزودی در فروشگاه همین انجمن ماژول های تجاری هم قرار داده خواهد شد)

و در ادامه اگر ماژولی از سایت اپن کارت استفاده کردید و مناسب بود لطفا در این انجمن هم اون رو مطرح کنید (اگر هم فارسی سازی کردی و یا تغییرش دادی اگر از نظر خودت مشکلی نداره برای دیگر کاربران این انجمن هم ارائه بده)

با تشکر - موفق و موید باشید

2

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری