خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
ergpc

مشکل با ماژول بانک ملت

دوستان من الان در این ماژول به مشکلی برخورده ام که به طور مثال من الن کالایی با قیمت 10000تومان در سایت دارم ولی برای پرداخت آن به بانک من مبلغ رو 10000ريال می بینم یعنی تبدیل نمیشه مبلغ

در صورتی که تنظیمات اپن کارت هم درست است

لطفا" راهنمایی کنید"

سپاس

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

در قسمت ارز / واحد ها ضریب ارز ها رو یکسان قرار دادین یا اینکه بروزرسانی خودکار نرخ ارز ها  ( قسمت تنظیمات فروشگاه ) رو در حالت خاموش قرار دادین

این دو قسمت را چک کنید . بروزرسانی خودکار نرخ ارز ها  را فعال کنید

اگه مشکلتون حل شد تو تاپیک مطرح کنید

2

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

تاریختون مال خیلی وقت پیشه ولی گفتم شاید یکی به این مشکل بخوره بخونه به دردش بخوره

تو بخش تنظیمات --> محلی سازی ---> واحد پول ریال را به RLS تغییر بدید اوکی میشه

ویرایش شده در توسط Fardin1980
2

لینک به ارسال
  • 0

به جزء راه حل هایی که دوستان اشاره کردن این مشکل با حذف یکی از واحد های پولی هم رخ میده که برای رفعش باید حتما هر دو واحد پولی ریال و تومان تعریف شده باشه و برای نمایش هم میتونید یکی از واحد ها رو غیرفعال کنید

در صورتی که مشکل رفع شده اطلاع بدین

1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط gh.m
      ماژول درگاه بانک ملت
      يکي از بهترين درگاه هاي پرداخت الکترونيک در ايران که بسيار مورد توجه کاربران و فروشگاه داران می باشد، بانک ملت است ،اکنون میتوانید  ماژول فوق را دریافت نمایید.
      پرداخت (بانک ملت) هماهنگ با نسخه اپن کارت 2  (2.0.3.1  ---  2.1.0.2 ---- 2.2.0.0) نکته : شرایط تمدید برای دریافت به روز رسانی های جدید میباشد
      در صورت خرید تا مدت یاد شده چناچه تغییری ایجاد شود به رایگان میتوانید به روز رسانی ها را دریافت نمایید
      فهرست برخی از امکانات:
      1- استفاده از کلاس اتصال به بانک ملت و کلاس NuSoap
      2- استفاده از فرایند (تائید، استعلام، برگشت پول) در مرحله Verify
      3- هماهنگ شده با سیستم شاپرک
      4- نمایش اطلاعات تراکنش پس از بازگشت از بانک
      و ...

نحوه نصب:
      1- پوشه های admin - catalog - system را جایگزین پوشه های فروشگاه کنید تا فایل ها در سرجای خودشان قرار گیرند (و یا جایگزین شوند)
      2- به مدیریت بروید و از بخش پرداخت ها "پرداخت آنلاین (بانک ملت)" را فعال نمایید.  
    • توسط gh.m
      مشاهده فایل پرداخت بانک ملت - هماهنگ با اپن کارت پارسی
      ماژول درگاه بانک ملت
      يکي از بهترين درگاه هاي پرداخت الکترونيک در ايران که بسيار مورد توجه کاربران و فروشگاه داران می باشد، بانک ملت است ،اکنون میتوانید  ماژول فوق را دریافت نمایید.
      پرداخت (بانک ملت) هماهنگ با نسخه اپن کارت 2  (2.0.3.1  ---  2.1.0.2 ---- 2.2.0.0) نکته : شرایط تمدید برای دریافت به روز رسانی های جدید میباشد
      در صورت خرید تا مدت یاد شده چناچه تغییری ایجاد شود به رایگان میتوانید به روز رسانی ها را دریافت نمایید
      فهرست برخی از امکانات:
      1- استفاده از کلاس اتصال به بانک ملت و کلاس NuSoap
      2- استفاده از فرایند (تائید، استعلام، برگشت پول) در مرحله Verify
      3- هماهنگ شده با سیستم شاپرک
      4- نمایش اطلاعات تراکنش پس از بازگشت از بانک
      و ...

نحوه نصب:
      1- پوشه های admin - catalog - system را جایگزین پوشه های فروشگاه کنید تا فایل ها در سرجای خودشان قرار گیرند (و یا جایگزین شوند)
      2- به مدیریت بروید و از بخش پرداخت ها "پرداخت آنلاین (بانک ملت)" را فعال نمایید.  
      ارسالی gh.m ارسال شده ۱۵/۰۹/۲۸ دسته ماژول های حسابداری و مالی آدرس مرجع پیش نمایش نوع ورژن  
    • توسط ergpc
      سلام
      من با این خطا روبه رو می شوم باید چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      خطای وب سرویس (418 :: اشکال در تعریف اطلاعات مشتری)  

• توسط shahriar
      سلام و احترام.
      دوستان نسخه 2.0.1 اپن کارت رو از همین وب سایت ارزشمند دانلود کردم.نصب کردم.
      اما اینو بگم که سایت رو در یک پوشه دیگه روی سایت نصب کردم.همه کاراشو کردم.ماژول پرداخت بانک ملت نسخه 2 رو هم از همین وب دانلود کردم و نصب و تنظیم کردم
      اما حالا در هنگام تکمیل سفارش وقتی تایید سفارش رو میزنم مینویسه لطفا صبر کنید. و دیگه هم به درگاه نمیره
      این در صوریته که همین ماژول رو در نسخه 2 نصب کردم قشنگ کار میکرد پرداختم میکرد.
      شک دارم:من سایت رو رو پوشه نصب کردم بعدش انتقال دادم به روت اصلی.کانفیگشم درست کردم.ایا میتونه مشکل این باشه؟
    • توسط saghi
      سلام نیاز به یک ماژول دارم که بتونم در بخش ویرایش محصول یک فیلد اضافه کنم و مثلا بتونم آدرس یک سایت رو وارد کنم و کاربران سایت در بخش نمایش محصول با عنوان آموزش های مربوط به این محصول لینک رو ببینن
      کسی ماژولی سراغ داره؟ یا روش ساده ای؟
    • توسط masterkala
      با سلام و خسته نباشید
      من میخواستم که تعداد نمایش محصولات در یک سطر از 3 تا بیشتر بزارم!
      ولی من 4 تا که میزارم یعنی بیشتر از 3 تا 2 سطره میشه هر چقدر هم که سایزشون رو از داخل مدیریت ماژول تغییر دادم فایده نداشت سایز تصویر محصول تغییر میکنه و 2 سطره نمایش میده که نمیخوام اونجوری باشه میخوام 4-5 تا کنار هم نمایش داده بشن!
      ممنون میشم راهنمایی کنید اساتید

• توسط beautikala
      سلام ی سوال داشتم ... دارم ماژول های سایتمو فارسی میکنم اما بعضی از ماژول ها بعد از فارسی شدن داخل خود مدریت ماژول ها به جای حروف فارسی علامت ؟ نشون میشه .
      چطور باید درستش کنم . ممنون میشم کسی بتونه راهنماییم کنه ...

• توسط husene
      با سلام  و ضمن تشکر از شما خیلی ببخشین من خیلی مبتدی هستم 

میخواستم  بپرسم  شماره ترمینال  شناسه کاربری و رمز رو باید از کجا بگیریم بازم جهت مبتدی بودن سوالم ببخشین
  • چه کسانی در حال بازدید هستند؟   0 کاربر