خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
mehdi_789_k

مشکل سئو در فروشگاه

لطفا راهنمایی کنید چرا بعد از فعال سازی گزینه سئو در مدیریت ، در صفحات محصولات و یا قسمت های که در آن از کلمات کلیدی سئو استفاده شده است ارور Not Found میده.

از ادمین هاست هم پرسیدم mod-rewrite روی هاست هم نصب می باشد.

فروشگاه ساز مورد استفاده از نسخه 1.5.6.4 که از همین انجمن دانلود کردم.

1.jpg

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

13 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

کاربر گرامی از کدام پنل هاست استفاده می کنید؟

در پنل هاست سی پنل باید دکمه Setting  را کلکیک نموده و گزینه show All File یا show Hidden File را تیک بزنید تا فایل مخفی htaccess را مشاهده نمایید.

تغییرات زیادی می توانید در فایل htaccess ایجاد کنید تغییراتی نظیر یکی کردن آدرس سایت تون.... به طور مثال الان آدرس سایت شما هم با www و هم بدون www که در ابتدا وارد می کنید نمایش داده می شود می توانید سایت خودتون رو به یکی ارجاع بدهید به طور مثال فقط سایت با www یا فقط بدون www باز شود (این کار تاثیر بسزایی در سئوی سایت شما  خواهد داشت)

موفق و موید باشید

1

لینک به ارسال
  • 0

از حالت تست استفاده میکنید ؟ یعنی محصولی ندارید ؟

0

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

از حالت تست استفاده میکنید ؟ یعنی محصولی ندارید ؟

سلام

نه از حالت تست استفاده نمی کنم

فروشگاه داری محصول جدید می باشد . حتی در قسمت های ( اطاعات - خدمات مشتریان - سایر خدمات  و حساب کاربری )  هم چنین مشکلی وجود دارد. و فقط صفحه نخست وب سایت درست کار می کند.

ویرایش شده در توسط mehdi_789_k
0

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی

آیا ماژول خاصی روی سیستم خودتون نصب کرده اید؟

آیا فایل htaccess را تغییر نام داده اید؟

آیا تغییراتی در فایل htaccess لحاظ کرده اید؟

آدرس سئوی استفاده شده در محصولات را به چه صورتی وارد می کنید ؟ (مثلاً گوشی-موبایل-لومیا-1320-فروشگاه-آنلاین)(اگر آدرس سئوی خود شما فارسی هستش باید مثل نمونه ای که قرار داده ام قرار دهید)

ممکن است قالب شما تغییراتی در ساختار خود داشته باشد که این مشکل را دارید قالب خود را ر حالت پیش فرض قرار دهید ببنید باز مشکل دارید

ممکن است تغییراتی در ساختار فایل seo_url.php  داده شده باشد فایل را جایگزین کنید

قبل از انجام کاری اگر در سایت خودتون اطلاعات ثبت شده دارید از فایل ها و دیتابیس خودتون پشتیبان تهیه کنید

موفق و موید باشید

2

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

کاربر گرامی

آیا ماژول خاصی روی سیستم خودتون نصب کرده اید؟

عرض سلام و خسته نباشید

من تغییرات گفته شده ( 1 ) آیا فایل htaccess را تغییر نام داده اید؟      2 ) آیا تغییراتی در فایل htaccess لحاظ کرده اید؟ ) را انجام نداده ام.

ویرایش شده در توسط Admin
حذف بخشی از نقل قول
0

لینک به ارسال
  • 0

کاربر گرامی بعد از اینکه در بخش مدیریت تنظیمات در تب سرور گزینه سئوی سایت را فعال کردید....

در بخش فایلهای هاست خودتون یک فایل به نام htaccess.txt  دارید اون رو باید تغییر نام بدهید به

.htaccess

(دقت داشته باشید نقطه در ابتدای نام فایل می باشد. در آخر فایل نیز پسوند txt نباید باشد...

از کدام قالب استفاده می کنید قالب پیش فرض اپن کارت  یا قالب های دیگر (اگر از قالب دیگری استفاده می کنید ممکن است تغییراتی را در ساختار فایلهای شما لحاظ کرده باشند)

0

لینک به ارسال
  • 0

بسته نصبی که دانلود کردم درآن فایل htaccess.txt  به htaccess. تغیر نام داده شده بود. ( بسته نصبی رو از همین انجمن دانلود کردم )

من از قالب پیش فرض استفاده می کنم.

* درضمن در فایل منیجر هاست فایلی با این نام رو نمی بینم. هر بار که آپلود میکنم بازم همین طور هست

0

لینک به ارسال
  • 0

توسط برنامه FileZilla Client فایل htaccess.txt  به htaccess. تغیر نام دادم .

حالا وب سایت در حالتی که تو تنظیمات مدیریت SEO فعال میکنم درست کار میکنه . آیا در متن فایل هم باید تغییراتی ایجاد کنم.

سپاس از راهنمایی تون

0

لینک به ارسال
  • 0

خیر نیاز به تغییرات نیست فقط در صورتی که از چند دامنه بر روی یک فروشگاه استفاده میکنید نیاز به کمی تغییر است

0

لینک به ارسال
  • 0

برای ایجاد تغییرات در فایل htaccess به کدام بخش انجمن مراجعه کنم

متوجه منظور شما نمیشوم منظورتون تغییر کد ها هست ؟

0

لینک به ارسال
  • 0

دقت نمایید پیش از تغییر بک آپ بگیرید

اضافه کردن کدهای دسترسی به سایت در فایل htaccess به صورت زیر بعد از خط RewriteEngine On وارد نمایید
در صورتی که فروشگاه شما با www در فایل config.php ثبت شده است دستور زیر را بعد از خط ذکر شده وارد نمایید.

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.
RewriteRule ^(.*)$ http://www.%{HTTP_HOST}/ [R=301,L]

در صورتی که فروشگاه شما بدون www در فایل config.php ثبت شده است دستور زیر را بعد از خط ذکر شده وارد نمایید و در هر دو خط دستور به جای shop.domain.com آدرس فروشگاه خود را وارد نمایید. (پیشنهاد بنده استفاده از این روش برای سایت می باشد - البته باید در هر دو فایل config.php نیز سایت بدون www باشد)

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^shop.openfa.com$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://shop.openfa.com/ [L,R=301]

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری