خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
alirezaoo

مشکل بعد از نصب vqmode

سلام

بچها نمیدونم واقعا تخصیر کار vqmod هست یانه دلیل دیگه داره

من از وقتی vqmodنصب کردم یکسری از صفحاتم ازبین رفته و ارور میده نمیدونم چیکارش کنم اگر کسی میتونه یک لحظه به این آدرس بره و بگه دلیلش چیه ممنون

http://alirezaoo.ir/shop

ممنون بچها

پیوست هم عکسش گذاشتم ممنون یکی بگه چی شده

eror.JPG

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و مرسی برای پیگیر بودنتون.

رفیق اسم فایل اولش نقطه داره . یعنی htaccess.txt. هست. و احتمالا شما کل فایل روتغییر نام میدید. شما باید فقط پسوند txt. رو پاک کنید تا فایل بصورت htaccess. در هاست نمایش داده بشه

ویرایش شده در توسط Admin
1

لینک به ارسال
  • 1

سلام

اگه مشکلتون حل شده لطفا راه حلشو تو تاپیک مطرح کنید . ممنون

2

لینک به ارسال
  • 0

سلام

بچها نمیدونم واقعا تخصیر کار vqmod هست یانه دلیل دیگه داره

من از وقتی vqmodنصب کردم یکسری از صفحاتم ازبین رفته و ارور میده نمیدونم چیکارش کنم اگر کسی میتونه یک لحظه به این آدرس بره و بگه دلیلش چیه ممنون

http://alirezaoo.ir/shop

ممنون بچها

پیوست هم عکسش گذاشتم ممنون یکی بگه چی شده

eror.JPG

کنترل پنل هاستتون چی هست؟  لاگ های خطا از روی کنترل پنل رو می تونید بذارید؟

0

لینک به ارسال
  • 0

کنترل پنل هاستتون چی هست؟  لاگ های خطا از روی کنترل پنل رو می تونید بذارید؟

سی پنل استفاده میکنم

همه ارور هایی که شده رو براتون تو یک تکست میفرسم یه نگاه بکنید ممنون

عصر vqmodحذف کردم گفت نصب هس دوباره فایلایی که حذف کرده بودم گذاشتم سر جاش که الان سایت بالا نمیاد نمیدونم چیکار کنم

alirezaoo.ir/shop

eror log.txt

0

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

سی پنل استفاده میکنم

همه ارور هایی که شده رو براتون تو یک تکست میفرسم یه نگاه بکنید ممنون

عصر vqmodحذف کردم گفت نصب هس دوباره فایلایی که حذف کرده بودم گذاشتم سر جاش که الان سایت بالا نمیاد نمیدونم چیکار کنم

alirezaoo.ir/shop

eror log.txt

در قسمت ادمین آدرسهای سئو رو فعال کردید یا خیر ؟ اگر فعال شده باید فایل htaccess.txt رو تغییر نام بدید و پسوند .txt رو حذف کنید

ضمنا شما اپن کارت رو در پوشه shop نصب کردید و اون بصورت یه پوشه معمولی هست که آدرس شما بصورت site.com/shop میشه.

به همین دلیل ادرس های سئو در این آدرس کار نمیکنه و شما با خطا مواجه میشید . برای رفع این خطا تغییرات زیر رو در فایل htaccess ایجاد کنید تا آدرس های سئو درست عمول کنند

باید در فایل htaccess خط

RewriteRule ^([^?]*) index.php?_route_=$1 [L,QSA]

به

RewriteRule ^([^?]*) /nameInstallFolder/index.php?_route_=$1 [L,QSA]

ویرایش شده در توسط m3222656
2

لینک به ارسال
  • 0

مرسی از راهنماییتون اما این کار هم جواب نداد و ارور داد که پیوست کردم اگر راه دیگه ای میدونید بگید

درضمن من ابتدا اومدم فایل .htaccess که روی لوکالم بود رو آپلود کردم روی هاست و سپس ادیت و کاری که شما گفتینو کردم و نامشو عوض کردم.

فایل .htaccessکه داخل هاستم بود را حذف کردم و با فایل ادیت شده فروشگاهمو لود کردم که این ارور داد

ممنون میشم اگر راه حل دیگه ای باشه بهم بگین

اره ادرس سئو را فعال کردم تو تنظمیاتم.اما حالا آدرس سئو را غیر فعال کردم و درسته ممنون میشم راهنمایی دیگه ای کنین یا همون روش قبلی خودتونو بگین دقیق چه کنم ون من فایلhtaccess را از txtبیرون آوردم و تغییرش قبلا داده بودم ممنون

500 internal error server.JPG

0

لینک به ارسال
  • 0
فایل htaccess رو میتونید از توی پوشه اپن کارت اصلی و خام بردارید و در هاستتون آپلود کنید. بعد اون رو تغییر نام بدید و پسوند .txt رو حذف کنید. وقتی پسوند فایل رو حذف کنید داخل های بصورت .htaccess نمایش داده میشه.

حالا فایل htaccess رو باز کنید و این خط رو پیدا کنید . RewriteRule ^([^?]*) index.php?_route_=$1 [L,QSA]

وقتی خط مورد نظر رو پیدا کردید اسم پوشه ای که در اون اپن کارت رو نصب کردید قبل از index.php اضافه کنید. یعنی شما اپن کارت رو در پوشه shop نصب کردید پس خط مورد نظر باید به شکل زیر بشه

RewriteRule ^([^?]*) /shop/index.php?_route_=$1 [L,QSA]

بعد از اعمال تغییرات فایل htaccess رو ذخیره کنید. قاعدتا نباید مشکلی باشه مگر اینه شما در جای دیگه مشکل داشته باشید

2

لینک به ارسال
  • 0
فایل htaccess رو میتونید از توی پوشه اپن کارت اصلی و خام بردارید و در هاستتون آپلود کنید. بعد اون رو تغییر نام بدید و پسوند .txt رو حذف کنید. وقتی پسوند فایل رو حذف کنید داخل های بصورت .htaccess نمایش داده میشه.

سلام و مرسی برای پیگیر بودنتون

همه این کارا و حرفا شما درسته دقیقا منم همین کار شما کردم اما به این نکته پی بردم که وقتی فایل htaccessکه یک فایل تکست هست را میریزم تو هاستم و تغییر نامش میدم داده های داخلش کلا پاک میشه جز این خط 

# Prevent Directoy listing 
Options -Indexes

که نمیدونم چرا وقتی تغییر نام میدم فقط این میشه و مرحله که بخام اون ادیت انجام بشه رو نمیاد

و اگر قبل از اینکه تغغیر نام بدم بیام ادیت کنم همون ارور بالا میده مه پیوست کرده بودم.

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری