خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
mojtaba1390

بهم ریختن عناوین بخش مدیریت بعد از انتقال از لوکال به سرور

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من اپن کارتمو از لوکال به سرور  انتقال دادم, توی کانفیگ سایت و کانفیگ ادمین هم تغییرات رو انجام دادم و با سایت مشکلی ندارم ولی وقتی میخام وارد ادمین سایت بشم, عناوین قسمت مدیریت بهم ریخته شده و همش مثل عکس زیره!!کسی میتونه راهنمایی کنه مشکل از کجاست؟:(

opencar1 - Copy.JPG

ویرایش شده در توسط mojtaba1390
0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

هر دو روش رو امتحان کردم ولی جواب نداد متاسفانه :( البته اون ارور برطرف شد ولی عناوین درست نشد و همونطور با text میاد. اینم بگم من اپن کارت فارسی رو استفاده کردم, نمیدونم تاثیر داره یا نه.

فایل های زبان رو یکبار دیکه آپلود کنید ببینید نتیجه چی می شه

0

لینک به ارسال
  • 0

اون خطای بالاتر که مربوط به دیتابیسه، تو لیست فروشگاه هاتون برید قسمت ویرایش تنظیمات فروشگاه > محلی و ببینید به روز رسانی خودکار واحد پول تیکش روی بله هست یا نه، اون رو عوض کنید ببینید فرقی می کنه

اگه روش بالا فرقی نکرد برید phpmyadmin و جدول oc_currency رو repair بزنید

1

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

اون خطای بالاتر که مربوط به دیتابیسه، تو لیست فروشگاه هاتون برید قسمت ویرایش تنظیمات فروشگاه > محلی و ببینید به روز رسانی خودکار واحد پول تیکش روی بله هست یا نه، اون رو عوض کنید ببینید فرقی می کنه

اگه روش بالا فرقی نکرد برید phpmyadmin و جدول oc_currency رو repair بزنید

هر دو روش رو امتحان کردم ولی جواب نداد متاسفانه :( البته اون ارور برطرف شد ولی عناوین درست نشد و همونطور با text میاد. اینم بگم من اپن کارت فارسی رو استفاده کردم, نمیدونم تاثیر داره یا نه.

ویرایش شده در توسط mojtaba1390
0

لینک به ارسال
  • 0

فایل های زبان رو یکبار دیکه آپلود کنید ببینید نتیجه چی می شه

درستش کردم, دوباره کانفیگ ادمین رو چک کردم, دیدم language رو اشتباه آدرس داده بودم:D در هر صورت مرسی از راهنماییاتون:)

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری