خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
alidfn

محدود کردن دسترسی به فروشگاه

سلام
چطوری می تونم فروشگاه رو غیر فعال کنم که کسی به غیر از ادمین نتونه ببیندش و دوم اینکه می خوام دسترسی به فروشگاه رو محدود کنم که فقط کسایی که ادمین مشخص میکنه قادر به دیدن فروشگاه باشن و بتونن خرید کنن
ممنون میشم جواب بدین

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

راه حلی که به ذهنم رسید اینه که تمام  تبلیغات و ماژول ها(که دارای کالایی می باشند که شما نمی خواهید دیگران ببینند)رو از صفحه اول  (چیدمان/صفحه اصلی)پاک کنید 

و  افراد مورد نظرتون ثبت نام کنند 

از قسمت تنظیمات/گزینه/تسویه حساب/خرید بدون ثبت نام 

خیر را بزنید

هر کسی که می خواهیید را ثبت نام کنید

1

لینک به ارسال
  • 1
در در 1394/08/05, 11:37:22، alidfn گفته است :

سلام
چطوری می تونم فروشگاه رو غیر فعال کنم که کسی به غیر از ادمین نتونه ببیندش و دوم اینکه می خوام دسترسی به فروشگاه رو محدود کنم که فقط کسایی که ادمین مشخص میکنه قادر به دیدن فروشگاه باشن و بتونن خرید کنن
ممنون میشم جواب بدین

سلام پاسخ سوال اول شما    تنظیمات/سرور/فروشگاه موقتا تعطیل است

پاسخ سوال دوم (اگر اشتباه نکنم)            کاربران /گروه های کاربری       در قسمت گروه کاربری دسترسی گروه کاربری رو تعریف کنید و در قسمت-کاربر -  به افراد مورد نظرتون دسترسی بدید                                                  

3

لینک به ارسال
  • 1

سلام

کاربرای فروشگاه با مشتری دوتا مبحث جداست

شما میتونید از داخل تنظیمات خرید مهمان خیر بذارید و نمایش قیمت بذارید روی نمایش به هنگام ورود و مشتری هاتون رو حالت تایید مدیر بذارید اونوقت هرکسی رو خواستید تایید کنید یا حذف کنید

یا با کمی کد نویسی میتونید گزینه افزودن به سبد خرید و سبد خرید بردارید و وقتی مشتری وارد حسابش شد ظاهر بشه واسش

0

لینک به ارسال
  • 0

ممنون از پاسخگویی سوال اولم پاسختون مشکلم روحل کرد ولی در مورد دوم میخام فقط به تعداد خاصی اجازه خرید بدم،فقط افرادی که مشخص میکنم بتونن سایت رو ببینن و خرید کنن

0

لینک به ارسال
  • 0

من راه حلی ه به ذهنم رسیده اینه که از قسمت سرور فروشگاه رو غیر فعال کم بعد یک گروه کاربری تعریف کردم و به اونها دسترسی به ادمین پنل دادم که از اونجا می تونن فروشگاه رو هم ببینن فقط بدی که داره اینه که قسمت پیشخوان حذف نمیشه و اون کاربرا بهش دسترسی دارن

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری