• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal

این سایت از کوکی استفاده می کند. ادامه مرور در این سایت به منزله این است که با استفاده کوکی ها توسط ما موافقت کرده اید.

خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
a.gholamin

تغییر رنگ قالب

سلام من یه سایتی دارم  با این آدرس  http://shopping.gskco.ir

میخوام این آدرس هم همین رنگ قالب رو داشته باشه http://demo.gskco.ir

وقتی تمام پوشه های سایت اول که مربوط به تم هستش رو میارم تو دومی بازم دومی تغییر نمیکنه . یعنی فایل های stylesheet-rtl.css   و stylesheet.css , و header.tpl که همه میگن اگه اینا رو تغییر بدی ، قالبت تغییر میکنه ، برای سایت اول هیچ تغییر نکردن اما قالبش صورتیه . نمیدونم چه جوری . کلافه شدم .

لطفاً راهنماییم کنین . آیا ممکنه با Vqumed ;که من نمیدونم به چیه و چه جوری عمل میکنه اینجوری شده باشه؟؟

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

سورس هر دو تا فروشگاه رو دیدم. تو دو تا قالب جدا قرار داده شده.

1- پوشه کامل قالب فروشگاهتون رو به دمو کاملا انتقال بدین . از طریف ftp راحت تره

2- اگه مطمئنین که دو تا قالب یکی هستن تو تنظیمات قالبتون ببینین. ممکنه تغییراتی که تو قالب فروشگاه اعمال کرده باشین توی قالب دمو نباشه

1

لینک به ارسال
  • 0

شاید هاست شما کش کرده باشه و این به همین دلیل است جهت برسی دقیق قالب  رو در روی اپن کارتی که با نرم افزار هایی همچون ژمپ نصب شده است نصب کنید و مشاهده نمایید

0

لینک به ارسال
  • 0

قالب سایت demo.gskco.ir به نظر من جالب و خیلی خوبه ( به جز منوی افقی) و فایل های استایلش از قالب ati لود می شن

قالب سایت shopping.gskco.ir نمی شه گفت عالی هست و استایلهاش از دو تا پوشه مختلف یکی default و یکی althaina لود می شه. ممکنه فایل های اشتباه لود شده باشند. از فایرباگ استفاده کنید تا مطمئن بشید فایل هاتون درست لود می شن

2

لینک به ارسال
  • 0

ببخشید اما منظورتون اینه که شاید مرورگر کش کرده باشه؟ نه مطمنم این نیست . الان قالب ها ی این دو تا فروشگاه  از رو هم کپی شدند اما شما که باز کنید هم میبینید تفاوت دارن .

0

لینک به ارسال
  • 0

ببخشید اما منظورتون اینه که شاید مرورگر کش کرده باشه؟

نه ببینید هاست ها ممکن است کش کرده باشن و تغییرات ذخیره نشن البته توضیحات مدیر گرامی جناب منصوری رو برسی کنید متوجه میشید

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

درباره ما

اپن کارت پارسی مرجع رسمی اپن کارت در ایران ، در 9 مهر ماه سال 1388 به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه پشتیبانی اپن کارت آغاز کرده است.این مجموعه به همراه گروه فنی خود با در نظر داشتن چشم اندازی برای آینده نزدیک ، قصد دارد تا به معرفی و آموزش هرچه بیشتر و بهتر هسته قدرتمند و دوست داشتنی اپن کارت ، به روش های مختلف در زمینه های گوناگون بپردازد تا در کنار کاربران خود به موفقیت های هر روز خود بیفزاید
Real Time Web Analytics