خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

• 0
nasser.man

خطا در درگاه پرداخت پی لاین برای اپن کارت نسخه ۲

نمی دونم این مشکل برای سایرین هم رخ داده یا نه و یا راه حل و نسخه جدید برای حلش وجود داره یا نه. من از ماژول پرداخت پی لاین نسخه ۱.۱ استفاده می کردم برای اپن کارت ۲.۱ ولی برای تسویه حساب به درگاه متصل نمی شد.

جزییات خطا و تغییراتی که دارم و سورس تغییرات رو در این صفحه مختصر توضیح دادم. اگر این خطا برای شما هم رخ داده ممنون می شم تست بفرمایید و نتیجه رو بگید تا اگر مشکلی باشه با کمک دوستان حل بشه

http://ressan.ir/9-مطالب-وب-سایت/مطالب-وبلاگ/100-خطای-عدم-اتصال-انتقال-به-درگاه-پرداخت-پی-لاین-در-اپن-کارت-نسخه-۲

ممنون

1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

من از نسخه 2.0.3 استفاده میکنم 

سلام

آخرین نگارش برای 2،0 در بخش دریافت موجود است.میتوانید از این بخش دریافت کنید 

0

لینک به ارسال
  • 0

سلام

درگاه پی لاین برای نسخه 2 اپن کارت منتشر شده و میتونید از سایت پی لاین بگیرید

1

لینک به ارسال
  • 0

سلام

درگاه پی لاین برای نسخه 2 اپن کارت منتشر شده و میتونید از سایت پی لاین بگیرید

ممنون از اطلاع رسانیتون.  هنوز روی اپن کارت تست نکردم ولی دانلود کردم و همون خطی که خطا می داد باقی مانده (نمی دونم نسخه جدید هست یا همان نسخه قدیمی هست) مشکل این بود که بعد از نصب روی نسخه ۲.۱.۰۱ پس از تکمیل مراحل خرید و پرداخت، به درگاه پی لاین منتقل نمی شد. خطی که باعث بروز خطا می شد رو در همان پست وبلاگم نوشتم و اینکه با چه تغییر اصلاح شد (و فعلا کار می کنه) اگر شما از این نسخه جدید روی اپن کارت ۲.۱.۰.۱ استفاده کردید ممنون می شم بفرمایید بدون مشکل کار می کنه یا نه من هم حتما در روزهای اتی تستش می کنم مجددا متشکرم

0

لینک به ارسال
  • 0

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از اطلاع رسانیتون. 

من از نسخه 2.0.3 استفاده میکنم و درگاه پی لاین ندارم تا تست کنم

ویرایش شده در توسط Admin
حذف قسمتی از نقل قول(جهت زیبایی)
0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری