خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

• 0
gladiators1980

امدن صفحه فیلترینگ (پیوندها)

سلام وقت بخیر .نمیدونم وجود اسکریپت هست یا آدرس یا چیز دیگری در قسمت مدیریت و خود سایت  در اپن کارت 2.0.3.

هربار که روی قسمت های مدیریت یا صفحه سایت کلیک میکنم یهو یه صفحه باز میشه که صفحه پیوندها هست .

لطفا راهنمایی بفرمایید که چجور حذفش کنم چون واقعا مزاحمت ایجاد میکنه

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 1

سلام وقت بخیر .نمیدونم وجود اسکریپت هست یا آدرس یا چیز دیگری در قسمت مدیریت و خود سایت  در اپن کارت 2.0.3.

هربار که روی قسمت های مدیریت یا صفحه سایت کلیک میکنم یهو یه صفحه باز میشه که صفحه پیوندها هست .

لطفا راهنمایی بفرمایید که چجور حذفش کنم چون واقعا مزاحمت ایجاد میکنه

اگر با فایرفاکس استفاده می کنید کلید f12 بزنید و توش تب network.  صفحه رو رفرش کنید . در این قسمت تمام فایل ها و ... که تو صفحه لود می شن رو می بینید . در شروع می تونید قسمت  پایینش گزینه XHR هست اون رو بزنید تا فقط درخواست های ایجکس رو بیاره .

روی هر کدوم اگه کلیک کنید اطلاعات اون درخواست رو نشون می ده . از این روش هم احتمالا بتونید پیدا کنید کدوم فایل یا پلاگین می ره صفحه پیوندها

1

لینک به ارسال
  • 0

احتمال اینکه افزونه ای نصب کردید و به این حالت دچار شده بسیار زیاده.و علاوه بر این اپن کارت پایه هیچ پلاگینی نداره که به این صورت کار کنه.پیشنهادم اینه با پروکسی به ادرس یاد شده بروید و ببینید به چه سایتی متصل میشه

0

لینک به ارسال
  • 0

موقعی که پروکسی نصب میشه کلا دیگه اون صفحه نمیاد واساسا دیگه صفحه ی جدیدی باز نمیشه

0

لینک به ارسال
  • 0

باید تک تک پلاگین هایی که نصب کرده غیر فعال کنید و تست بگیرید و بعد از یافتن مشکل آن پلاگین رو برسی کنید

0

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری