خوش آمدید به اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزومندیم.

• 0
interanet

مشکل لود سفارشات و سینتاکس ارور در قسمت سفارشات

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

با اینکه هاست از خارج گرفتم و سرعت و ... عالیه ولی خیلی پیش می یاد در ادمین پنل >> سفارشات >> مشاهده سفارش که آیکن شکل چشم هست می زنم و سایت در کما فرو می ره و دیگه سایت اصلی و صفحه اصلی فروشگاه هم باز نمیشه و باید همه رو ببیندم و بعد از چند دقیقه سایت باز میشه بعد که دوباره مراجعه می کنم سفارش برام باز میشه بارها پیش اومده در نسخه 2.0.3.1

یا مثلا الان سفارشات باز میشه بعد بر می گردم به صفحه ادمین ولی همین بخش سفارشات می مونم مجدد که می زنم روی آیکن مشاهده سفارش باز هم لود کند میشه و هیچی نمیشه مگه اینکه همه چیز رو ببیندم اتفاقی که الان افتاد و تست کردم!

مشکل دیگه در همون قسمت سفارشات که سفارش مشتری رو باز می کنم  در قسمت تاریخچه در دست اقدام و غیره که تغییر می دهم و اوکی می کنم ارور زیر می یاد

SyntaxError: JSON.parse: unexpected character at line 1 column 1 of the JSON data

لطفا بررسی کنید

ممنون

ویرایش شده در توسط interanet
0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 2

مشکل رو با پیگیری از شرکت هاست و سرویس دهنده که آمریکایی هم هست مطرح و اونها هم در کمتر از چند ساعت بررسی و مشکل رو برطرف کردند

با تشکر و سپاس

1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری