خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

aligoli

گروه تایید شده
 • تعداد ارسال ها

  12
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  5
 • بازخورد

  0%

اعتبار در سایت

13 خوب

1 دنبال کننده

درباره aligoli

 • درجه
  کاربر جدید
 • تاریخ تولد تعیین نشده

آخرین بازدید کنندگان نمایه

189 بازدید کننده نمایه
 1. احتمالا این اسم از سمت ادمین سرور مجاز نیست.
 2. آموزش خوبی بود. فقط همین کارها کفایت می کند !؟
 3. smtp اصولی تر هست اگر مشکلاتی با تنظیم دارید باید از شرکتی که ازش هاست خریداری کردید مکاتبه کنید.
 4. ایجاد، ویرایش و حذف دسته بندی در اپن کارت http://www.aparat.com/v/XGA5E در صورتی که پرسش یا مشکلی در این حوزه دارید در همین تایپک بپرسید پاسخ میدم.
 5. ایجاد کوپن تخفیف در اپن کارت http://www.aparat.com/v/WmHEJ در صورتی که پرسش یا مشکلی در این حوزه دارید در همین تایپک بپرسید پاسخ میدم.
 6. ایجاد، ویرایش تولید کننده یا برند در اپن کارت http://www.aparat.com/v/dfUPS در صورتی که پرسش یا مشکلی در این حوزه دارید در همین تایپک بپرسید پاسخ میدم.
 7. تغییرات در تنظیمات سایت اپن کارت http://www.aparat.com/v/AqeDh در صورتی که پرسش یا مشکلی در این حوزه دارید در همین تایپک بپرسید پاسخ میدم.
 8. تغییرات صفحات پیشفرض اپن کارت http://www.aparat.com/v/achwm در صورتی که پرسش یا مشکلی در این حوزه دارید در همین تایپک بپرسید پاسخ میدم.
 9. تغییرات واحد پولی،ایجاد مالیات،ایجاد زبان در اپن کارت http://www.aparat.com/v/51kRT در صورتی که پرسش یا مشکلی در این حوزه دارید در همین تایپک بپرسید پاسخ میدم.
 10. آموزش تغییرات در حمل و نقل اپن کارت http://www.aparat.com/v/tf7c5 در صورتی که پرسش یا مشکلی در این حوزه دارید در همین تایپک بپرسید پاسخ میدم.
 11. ایجاد و تکمیل یک محصول در اپن کارت http://www.aparat.com/v/E2cb3