خوش امدید به سایت اپن کارت با طعم پارسی - مرجع رسمی اپن کارت

لطفاً برای دسترسی به تمامی بخش های سایت مراحل ثبت نام و ایجاد حساب کاربری را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سیستم، شما قادر به استفاده از امکاناتی همچون دانلود فایل ها، ایجاد موضوع، ارسال پاسخ به مباحث موجود، دادن امتیاز به اعضای دیگر، ارسال و دریافت پیام خصوصی، مدیریت نمایه و دیگر امکانات سایت خواهید بود. بعد از ثبت نام و ورودتان به سیستم این پیام دیگر برای شما نمایش داده نخواهد شد. اوقات خوب و لحظات مفیدی را برای شما در سایت آرزو مندیم.

پرچمداران


مطالب محبوب

در حال نمایش مطالب دارای بیشترین امتیاز از زمان ۱۷/۰۱/۱۹ در بروزرسانی های وضعیت

  1. A امتیاز
    به موسی وحی رسید که آیا می دانی چرا احمق را روزی می دهیم؟ عرض کرد: نه پروردگار من. خطاب آمد: برای آنکه عاقل بداند طلب روزی به حیله و تدبیر نیست
  2. A امتیاز
    سگی از کنار شیری رد می شد، چون شیر را خفته دید طنابی آورد و شیر را محکم به درختی بست. شیر بیدار که شد سعی کرد طناب را باز كند اما نتوانست... در همان هنگام خری در حال گذر بود، شیر به خر گفت: اگر مرا از این بند برهانی نیمی از جنگل را به تو میدهم ، خر ابتدا تردید کرد و بعد طناب را از دور دستان شیر باز کرد. شیر چون رها شد، خود را از خاک و غبار خوب تکاند، به خر گفت: من به تو نیمی از جنگل را نمیدهم خر با تعجب گفت : ولی تو قول دادی. شیر گفت : من به تو تمام جنگل را میدهم زیرا در جنگلی که شیران را سگان به بند کشند و خران برهانند دیگر ارزش زندگی کردن ندارد. "کلیله و دمنه"
  3. A امتیاز
    گــــــرگ ها را دوســــت دارم مــــــرگ را قبول میکننـــــد امــــا هیچگــــــاه تن به قلــــاده نمـــی دهنـــــد ....
این صفحه از پرچمداران بر اساس منطقه زمانی تهران/GMT+03:30 می باشد